Červenec 2010

Paige s Henrym

31. července 2010 v 12:15 | Rose/Kaley |  Rose/Paige

Přináším fotku s Paige a Henrym...myslím že jim to sluší..Paige má hezkej ksichtík..
Tajta fotka je z 8.řady Charmedek
Kopírujte se zdrojem díky zatím papa
PS:Prosím hlásněte for me zde je to pro mě mooc důležitý..Ráda oplatím děkuju zatím ahojík :)

Jaké je když vás někdo podvede?

30. července 2010 v 12:46 | Rose/Kaley | 
Noo.Včera byl jeden z mejch nejhorších dnů..
Vlastně moje celé prázdniny jsou letos nějak divný..
No jedna holka mě včera mooc zklamala,podvedla mě..Už jsem to zažila vícekrtát ale tohle mě fakt vzalo..:( Jinak přináším fotku s Alyssou ,mooc jí tam nejde vidět do obličeje..:)Kopírujte se zdrojem..

Hlásky prosím!!

29. července 2010 v 13:34 | Rose/Kaley |  Prostě něco s blogem
Ahojík prosím hlásněte mi  prosím tadý!!Napište do kometů a já ráda oplatím !!Hlasy prosím pro Rose/Kaley!DĚKUJU MOCÍK!:) 
Jinak přináším fotešku s Kaley myslím že jít o tam mooc sluší takže kopírujte se zdrojem!
Díky Rose/Kaley



Kontakty na slavný

28. července 2010 v 8:00 | Rose/Kaley |  Jiné celebrity
Takže kdybyste někomu chtěli napsat tady: Alan Alda: mailto:alanalda@studiofanmail.com Krista Allen: mailto:kristaallen@studiofanmail.com Tim Allen: mailto:timallen@studiofanmail.com Gillian Anderson: mailto:gilliananderson@studiofanmail.com Jennifer Aniston: mailto:jenniferaniston@studiofanmail.com Patricia Arquette: mailto:patriciaarquette@studiofanmail.com Tyra Banks: mailto:tyrabanks@studiofanmail.com Drew Barrymore: mailto:drewbarrymore@studiofanmail.com Kim Bassinger: mailto:kimbasinger@studiofanmail.com Halle Berry: mailto:halleberry@studiofanmail.com Jason Biggs: mailto:jasonbiggs@studiofanmail.com Alexis Bledel: mailto:alexisbledel@studiofanmail.com Marc Blucas: mailto:marcblucas@studiofanmail.com David Boreanaz: mailto:davidboreanaz@studiofanmail.com Christie Brinkley: mailto:ChristieBrinkley@studiofanmail.com Nicholas Cage: mailto:nicholascage@studiofanmail.com Dean Cain: mailto:deancain@studiofanmail.com Neve Campbell: mailto:nevecampbell@studiofanmail.com Charisma Carpenter: mailto:charismacarpenter@studiofanmail.com Stockard Channing: mailto:stockardchanning@studiofanmail.com Courteney Cox-Arquette: mailto:courteneycoxarquette@studiofanmail.com Kaley Cuoco: mailto:KaleyCuoco@studiofanmail.com Elisha Cuthbert: mailto:elishacuthbert@studiofanmail.com Olivia D'Abo: mailto:oliviadabo@studiofanmail.com Brittany Daniel: mailto:brittanydaniel@studiofanmail.com Benicio Del Toro: mailto:BenicioDelToro@studiofanmail.com ZDROJ:autogramy-renca.blog.cz

Obrázky Charmed

22. července 2010 v 10:26 | Rose/Kaley |  Charmed/Čarodějky
Všem doporučuju se kouknout!!:)

Když Paige měla svatbu

21. července 2010 v 11:36 | Rose/Kaley |  Rose/Paige

Ahojík takže jsem na netu našla fotku s Paige a Henrym jka se vdávali.Myslím že to tam sluší všem.Paige,Hanrymu,Piper,Phoebe,Christy,Billie i Chrisovi.Takže prosím kopírujte se zdorjem.
Tak za 2 dny jedeme na dovču ,předpřipravila jsem jeden článek.Zatím ahojky vaše Rose/Kaley

Kaley s plnou pusou

20. července 2010 v 11:58 | Rose/Kaley |  Kaley/Billie
Ahojky našla jsem super fotku s Kaley tak kopírujte se zdrojem!
Jdu oběhnout SB takže pp!:)

Marnette Pattinson

19. července 2010 v 20:00 | Rose/Kaley |  Christy/Marnette

Čau!Myslím že tady to Marnette docela sluší..
PS:Později možná přidám její životopis zatím papa Rose/Kaley

Kaley Cuoco :)

18. července 2010 v 12:31 | Rose/Kaley |  Kaley/Billie
Ahojky!Jak se máte?
Snad dobře jinak tenhle pátek jedu na dovču takže přednastavim nějaký články budu tam tejden:)Takže nebudu obíhat :( 
Přináším hezkou fotku s Kaley kde má kratší vlasy než ted´ ale každopádně jí to tam mooc sluší :)
Jdu oběhnout SB.
PS:Kopírujte se zdrojem !:) ♥
                                                Vaše Rose/Kaley


Kaley v zrcale

17. července 2010 v 11:35 | Rose/Kaley |  Kaley/Billie

Ahojky všichni!!
Tak tady to Kaley rozhodně sluší!! 
Mimochodem asi příští tejden v pátek jedem na ovču takže tady nebudu ale to bude až za několik dní.
KOpírujte se zdrojem!!
PS:Nevím jestli stihnu oběhnout SB jinak kdybych to nestihla prosím nezlobte se :)Zatím papa vaše Rose/Kaley

Kaley Cuoco - fotky

15. července 2010 v 9:35 | Rose/Kaley |  Kaley/Billie


Kopčete se zdrojem myslím že jí to na obouch fotkách mooc sluší :)

Video s Charmed

14. července 2010 v 10:22 | Rose/Kaley |  Charmed/Čarodějky
 Ahojky našla jsem hezký video s Charmedkama tak se můžete podívat.
PS:Mě se líbí!:)

Holly syn

13. července 2010 v 18:35 | Rose/Kaley |  Piper/Holly
Myslím že Holly má roztomilýho syna:)

Kopírujte se zdrojem!

Shannen Doherty - v modrých šatech

13. července 2010 v 8:45 | Rose/Kaley |  Shannen/Prue
Ahojky!Tak jak se máte?
Já docela dobře..:)
Přináším známou fotku se Shanen..myslím že jí to tam mooc sluší!:)
Kopírujte se zdrojem!Díky zatím papa Rose/Kaley xD

Nádherný fotečky s Alyssou a některý docela?!

12. července 2010 v 10:13 | Rose/Kaley |  Phoebe/Alyssa
Ahojec..Našla jsem nádherný fotky s Alyssou některý jsou fakt hustý..
No zkrátka koukněte se sami..:)i V cč:

Tady jí to hodně sluší!!:)

Alyssa - úsměv

10. července 2010 v 12:14 | Rose/Kaley |  Phoebe/Alyssa

Noo..ještě to jde sluší..:)Jinak všem mooc děkuju za hlásky ....
Kopčete se zdrojíQem..Díky zatím papa vaše Rose/Kaley

Prosím HEPL ME!

7. července 2010 v 14:54 | Rose/Kaley |  Prostě něco s blogem
Prosím hlásni pro mě zde http://lc-charmed.blog.cz/1007/4-kolo-sonp#komentare budu ti mooc vděčná s radostí oplatím vaše Rose/Kaley 
Každý kdo mi hlásne at´ si tohle dá prosím na blog:
Provas

Karlovy Vary -Filmový festival

6. července 2010 v 10:04 | Rose/Kaley | 
Takže jedu na filmovej festival!!Moc se těším!!
Dneska nestihnu oběhnout SB..

Přináším hezkou fotku kde je Alyssa sluší..:)

Kopčete se zdrojem!

Selena Gomez -July

5. července 2010 v 20:39 | Rose/Kaley |  Jiné celebrity
charmed-4.blog.cz
Mooc sluší!! zatím ahojky vaše Rose/Kaley =)

1.Kolo Soncelebrita a jiné informace

5. července 2010 v 12:30 | Rose/Kaley |  Soutěže
Ahojky takže je tu 1.kolo SONCELEBRITA!
Hlasujte v anketě a ten kdo si napíše jako 1. o hlas samozdřejmě mu ho dám..:)
Soutěží sice jen tři lidi ale mě to neva, hold budou delší kola..:)


Jinak na zahradě máme tří metrovou trampolínu která je úplně úžasná..Prostě na ní blbnu dělám gymnastiku atd.

Jak se vám líbí new dezz?Mě se mooc líbí..
Jinak přináším fotku s Shannen není moc dobrá kvalita ..Kdybyste jí nepoznali ,řídí to auto :)

PS:Už se těším jak dopadne 1.Kolo SONC:)